Hakkımızda

Kauçuksan İnş. San. Tic. Ltd. Şti.


Türkiye deki kauçuk zemin sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Kauçuksan teknik bilgisi tam ve konusunda deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Şirketimiz 2011 yılında bu sektöre adım atmış olup kısa zamanda büyüyerek üretim kapasitesini katlayarak yıllık 100.000m2' ye çıkarmıştır.

Aynı zamanda fabrikasını Kurtköy de büyüterek 1.000m2' lik bir kullanım kapasitesine çıkarmıştır. Şirketimiz AR-GE çalışmalarına önem vererek patentli tasarımlarımızdan oluşan zengin ürünlerimizle kauçuk zemin sektöründe dünya firması olma hedefine doğru hızla ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir.


Ürünlerimizin oldukça geniş kullanım alanları bulunmaktadır. Bunlar, çocuk oyun alanları, spor sahaları, atletizm pistleri, haralar, hayvan yatakları, hayvanat bahçeleri, yürüyüş ve bisiklet yolları, havuz kenarları, teraslar, hastaneler, alışveriş merkezleri, atış poligonları, parke altı ses ve ısı izolasyonları, otoparklar olarak sıralanabilir.
Hedef ve ilkelerimiz; çalışanları ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak dünya standartlarında en iyi kalitede ürün ve hizmet sunan bir şirket olmayı amaçlar.


Kauçuk ZeminÇok amaçlı spor sahası

img_03

Gsm:0535 935 61 81